فعالیت این گروه از سال 2012 در قالب نمایندگی شرکت های تولید کاشی و سرامیک شروع شده و همزمان با فعالیت بازرگانی در حوزه صادرات و داخلی ، در زمینه های تجارت فولاد ، مواد غذایی، حمل ونقل و… فعالیت داشته است. از سال 1400 فعالیت تخصصی در حوزه کاشی و سرامیک تحت عنوان برند بازالت، عضوی از شرکت آرتان تجارت بین المللی رها پارس کویر با شماره ثبتی 21154 به صورت متمرکز با جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی و گردآوری افرادی متخصص با هدف ارتقا سطح کیفی و استاندارد محصولات ملی، گامی مقتدرانه در راستای توسعه تجارت محصولات ایرانی برداشته است تا با رعایت اصول حرفه ای تجارت، سهم بازار محصولات ایرانی را در منطقه افزایش دهد.در حال حاضر قرارداد هایی با بهترین کارخانه های تولیدی کاشی و سرامیک منعقد گردیده است تا بتوانیم بهترین محصول همراه با تضمین کیفیت به بازارهای خاورمیانه، اروپا و حاشیه دریای خزر ارائه دهیم.

روندهای واقعی بازار به ما نشان داد که مصرف کنندگان مدرن، محصول سرامیکی را به عنوان یک مصالح ساختمانی نمی دانند، بلکه به عنوان عنصری تعیین کننده در مفهوم فضای زندگی می دانند.

کار خوب هدف اصلی ماست و بر این اصل معتقدیم و فقط با پشتکار، اشتیاق و مشارکت می توانیم به آن دست یابیم. نوآوری درفناوری و طراحی محصول و هم در فرآیند مدیریت و سازمان، بهترین سرمایه گذاری شرکت ما برای آینده است.
ما با بازرگان در سراسر دنیا همکاری داریم و با راه اندازی شوروم های مجهز با بالا ترین کیفیت، سعی داریم مدرن ترین وزیبا ترین شیوه های استفاده از محصولات سرامیک در فضای داخل و خارج ساختمان را به تصویر بکشیم تا مصرف کنندگان با خیالی آسوده از فروشگاه ها و شعبه های بین المللی کاشی بازالت، کالای مصرفی خود را تامین کنند .
کاشی بازالت در حال حاضر در نیمی از مراکز استان های ایران دارای شوروم اختصاصی است و در کشور های عمان، تاجیکستان، کردستان عراق و ترکیه داری انبار و مرکزپخش می باشد .
امید است با استفاده از پتانسیل های موجود در این سرزمین و تلاش و همت مدیریان این صنعت ، کیفیتی بی مانند را به بازار جهانی عرضه کنیم .

error: محتویات سایت حفاظت شده است !! (هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.)
160 × 80
100 × 100
120 × 60
80 × 80